Movies
Ratings
468
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0