Movies
Ratings
530
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0