Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 1.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Live OnRated ★ 2.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5