Titles you rated
The NeighborsRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0