Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5