Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
One Way TripRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0