Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0