Movies
Ratings
1169
The HousemaidRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Big SwallowRated ★ 3.5
Grandma's Reading GlassRated ★ 3.0
You Burn MeRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
The Last LaughRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0