Movies
Ratings
24 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
 UsRated ★ 3.5 UsRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
 Edward ScissorhandsRated ★ 4.5 Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 ConstantineRated ★ 4.0 ConstantineRated ★ 4.0
 Real SteelRated ★ 3.5 Real SteelRated ★ 3.5
 The MistRated ★ 4.0 The MistRated ★ 4.0
 JokerRated ★ 4.0 JokerRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
 Deliver Us From EvilRated ★ 2.5 Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
 The MatrixRated ★ 4.5 The MatrixRated ★ 4.5
 ElementalRated ★ 3.0 ElementalRated ★ 3.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5