Series
Ratings
109
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Farewell to OzarkRated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5