Movies
Ratings
35
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5