Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5