Titles you rated
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Neon DemonRated ★ 0.5
Darker Shades of EliseRated ★ 0.5
The KingRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 0.5