Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0