Movies
Ratings
611
Captain MarvelRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.5