Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0