Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
슈팅스타Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5