Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5