Series
Ratings
242
GachiakutaRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Creature CommandosRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.0