Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
HyakuemuRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5