Movies
Ratings
339
NowhereRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 5.0
DetourRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0