Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0