Movies
Ratings
281
PawnRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0