Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0