Series
Ratings
254
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 0.5
Darwin's GameRated ★ 4.0- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 5.0
Cinderella FormulaRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.5