Titles you rated
A Town Where You LiveRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 2.5
EmpireRated ★ 2.5
Trap of YouthRated ★ 5.0
BigRated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Second to Last LoveRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.5