Titles you rated
Die HardRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0