Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Same Bed, Different Dreams 2: You Are My DestinyRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0