Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
No Way UpRated ★ 0.5
The Platform 2Rated ★ 0.5
Under ParisRated ★ 2.0
AbigailRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
GhostbustersRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0