Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5