Movies
Ratings
142
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0