Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.0