Movies
Ratings
340
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0