Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 0.5
Be With YouRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0