Series
Ratings
259
AdolescenceRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The God of Music 2Rated ★ 4.0- The God of MusicRated ★ 4.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5