Movies
Ratings
632
DownsizingRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 5.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Color, color, color!Rated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 3.0
Better ManRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
BorderlandsRated ★ 2.0
Official CompetitionRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 3.0