Series
Ratings
85
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 1.0