Series
Ratings
67
The Snow QueenRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 2.0