Movies
Ratings
213
Beauty WaterRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
RageRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.5- At Cafe 6Rated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 5.0