Series
Ratings
21
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0