Titles you rated
ShopliftersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5