Titles you rated
StrangerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5