Movies
Ratings
450
KOKUHORated ★ 3.5
Cunk on LifeRated ★ 3.0
Dancing with the BirdsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Twilight SamuraiRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5