Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.5
Exploding KittensRated ★ 2.5
Murder MindfullyRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
KaosRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0