Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0