Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 2.0