Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
- WonderlandRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.5