Movies
Ratings
293
Forever the MomentRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0