Movies
Ratings
687
BorderRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
I DoRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 5.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5- Oink OinkRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0