Titles you rated
Hard TruthsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 1.5
Shut InRated ★ 2.0
3096 DaysRated ★ 2.5
OldRated ★ 2.0
Brave CitizenRated ★ 1.5